Pokaż menu

MIERZ WYSOKO!

Z NAMI
ZAJDZIESZ NA SZCZYT!

World of inspiration!

O nas

Kim jesteśmy

Pod jednym dachem zgromadziliśmy ogromną ilość niesamowitych talentów: artystów-grafików, w głowach których rozwijają się nieszablonowe pomysły; rzemieślników, którzy z myślą o sukcesie klienta tworzą, dobierają niepowtarzalne rozwiązania reklamowe; mistrzów sprawnej komunikacji, dzięki którym czas realizacji zleceń, terminowość i rzetelność wyznacza styl naszej pracy.

To my: jedyni, niepowtarzalni i …zawsze skuteczni,
zespół agencji reklamowej pixella.

Co robimy?

Robimy rzeczy, które z założenia są niemożliwe:
ZMIENIAMY PRZESTRZEŃ, W KTÓREJ WSPÓLNIE ŻYJEMY – nadając jej nowe kształty,
WPŁYWAMY NA LUDZKIE UMYSŁY – tworząc zaskakujące projekty,
ROZPRAWIAMY SIĘ Z CZASEM – realizując niezapomniane reklamy

Jak pracujemy?

Inspiracją dla nas jest klient – człowiek.
Specjalnie dla niego i jego unikalnej wizji (niezależnie od tego, czy przychodzi do nas z korporacji, czy też z małej firmy), uruchamiamy całą machinę zmian, korzystając z naszej wiedzy z zakresu marketingu, reklamy, promocji. Szanujemy unikalną wizję klienta, którą do nas przynosi.

Realizujemy każdą z idei w sposób oryginalny, indywidualny i spokojnie prowadzimy od pomysłu do zakończonego sukcesem końca.

ikony

Nasze realizacje

Nasza praca, to przede wszystkim Nasza pasja –
przekonaj się czym dokładnie się zajmujemy i jakie realizacji wykonywaliśmy.

Kładziemy nacisk na estetyczne i nowoczesne projektowanie graficzne. Tworzymy tak, by efekty naszej pracy były widoczne, najlepiej świadczyły o kliencie, wyróżniały się na tle konkurencji, zwracały na siebie uwagę klientów.

Bez względu na to, czy potrzebna jest identyfikacja wizualna (projekt loga, znaku firmowego), czy też projekt grafiki na szyld, wizytówki, bannery, firmowy samochód, strona internetowa, nasz dział kreacji wykorzysta całą swoją wiedzę i talent, by zaspokoić nawet najbardziej niecodzienne oczekiwania klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu i aktualizacji serwisów www, realizowanych w oparciu o autorskie projekty - nie korzystamy z wielokrotnie wykorzystywanych w sieci szablonów!
Tworzymy funkcjonalne, proste i estetyczne serwisy, dlatego też są one przyjazne, czytelne w obsłudze, zawierają jednocześnie wszelkie niezbędne informacje i narzędzia.

Świadczymy również usługi z zakresu: wykonania projektu graficznego serwisu, publikacji strony na serwerze, konfiguracji kont i ich obsługę, wykupienia i "podpięcia" domeny, ewentualnej modernizacji, aktualizacji serwisu i strony, rejestracji w wyszukiwarkach i katalogach, pozycjonowania strony.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu poligrafii, dzięki której nasi klienci zawsze płynnie przechodzą proces do idei, projektowania do gotowej realizacji.

Doskonale znamy realia oraz możliwości rynkowe i nie boimy się ich. Cenimy naszych Klientów i rozumiemy ich oczekiwania. Aby zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, bez ograniczeń korzystamy z wszechstronności procesu tworzenia. W naszych realizacjach wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości uszlachetnień i wykończeń (lakier punktowy, hybrydowy, folia mat/błysk/silk, tłoczenie, złocenie, sztancowanie, druk 3d, oprawa miękka/twarda, spirala i wiele innych) Stawiamy na elastyczność w myśleniu i kreatywność w działaniu.

Cokolwiek projektujemy, możemy na końcu zapakować to dla Ciebie w nowoczesną poligrafię. Praktycznie, elegancko lub niestandardowo – zawsze kompleksowo i na poziomie!

Naszym podstawowym celem jest zadowolenie naszych partnerów biznesowych. Czynimy to poprzez oferowanie wysokiej jakości kolekcji produktów które systematycznie dostosowujemy do zwiększających się potrzeb naszych klientów. Naszym odbiorcom zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy znakowanie produktów metodą graweru laserowego, sitodruku, tampodruku, haftu komputerowego i termotransferu.

Realizujemy zamówienia zarówno ze stanów magazynowych w ciągu 24 godzin, zamówienia ze znakowaniem, jak i zamówienia indywidualne produkowane oraz importowane na zlecenie klienta.
Znajdziecie u nas Państwo między innymi: długopisy, kubki, koszulki, polary, bluzy, czapki, USB, smycze,
parasole, kalendarze, torby słodycze, napoje i inne…

Wykonujemy dowolne materiały reklamowe, które drukujemy, wycinamy, formatujemy, naklejamy. Nasza szeroka oferta obejmuje produkcję m.in. reklam przestrzennych (plansze, szyldy, tablice, kasetony),
logotypów 3d, flag, balonów, banerów reklamowych, ekspozycji targowych, folii do wyklejania okien, witryn i samochodów.

Co mówią o nas klienci?

Wszyscy nas kochają!

Nasza cała drużyna

Jesteśmy małym zespołem, który pomaga firmom z wielkimi pomysłami.

Bądźmy w kontakcie

Agencja Reklamowa “Pixella”

e-mail: biuro@pixella.pl